TR | AR | EN
Ulaşım ve Konaklama

 

Eskişehir 'de Konaklayabileceğiniz Mekanlar

 

07-09 Kasım 2024 tarihlerinde UDİS-2024 katılımcıları için özel indirim uygulayacak olan oteller ve indirim miktarları ile yöntemleri aşağıda verilmiştir. 

 
1- Abacı Konak Otel  
Tarihi Odunpazarı Evleri’nin restore edildiği konaklardan oluşan ve şehir merkezinde yer alan ABACI KONAK OTEL'de kalacaklar için sabahları kongre merkezine ulaşım için servis sağlanacaktır. Ayrıca bu otelin hemen tam karşısında bulunan merkezi otobüs durakları ve tramvay durağını kullanarak bireysel olrak da tek seferde kongre merkezine ulaşabilirsiniz. 
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: Abacı Konak Otel  
 
 
2- Roof Garden Hotel 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Tıp Fakültesi girişinin karşısında  yer alan Roof Graden Hotel, kongre merkezine 10 dk. yürüme mesafesindedir. Ayrıca Eskişehir'in her yerinden çok rahat ulaşım imkanına sahiptir.  Otelin hemen önünde yer alan tramvay durağı ile şehirle, tren garıyla ve otobüs terminali ile çok iyi bir ulaşım ağı bulunmaktadır. 
 

3- ESOGÜ Uygulama Oteli

Kongre Merkezinin hemen arkasında ve ESOGÜ Merkez kampüsünün tam ortasında, çam ağaçlarının arasında ve şehir merkezine 10 dk. mesafede yer alan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uygulama Oteli modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kampüsünde, bir tarafı orman manzaralı, diğer tarafı şehre panoramik bir bakış açısı sunan otel, bir yandan misafirlerini şehrin gürültüsünden uzak hissettirirken bir yandan da şehir merkezine sadece 10 dakikalık mesafede bulunmanın avantajını sunuyor. 
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: ESOGÜ Uygulama Oteli
 

4- Park Dedeman Eskişehir 

ESOGÜ Kampüsü ve kongre merkezine 10 dk'lık yürüme mesafesinde bulunan Park Dedeman Eskişehir, misafirlerini ağırlamaya 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren başladı. Turizmin yükselen kenti Eskişehir’in tarihi evleriyle ünlü turistik Odunpazarı bölgesinde yeralan Park Dedeman Eskişehir, 88 adet Superior, 19 adet Deluxe, 3 adet Suite ve 19 adet Attic oda seçenekleri ile toplamda 129 oda ile hizmet veriyor.
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: Park Dedeman Eskişehir
 
 

Eskişehir'e Ulaşım

 
Eskişehir, Ankara ve İstanbul arasındaki ulaşım koridoru üzerinde yer almaktadır. O nedenle ülkemizin her köşesinden ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca Konya, Ankara ve İstanbul üzerinden Yüksek Hızlı Tren ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.

 

Eskişehir İçinde Ulaşım

 

1-Şehirlerarası Terminalden Kampüse Ulaşım

  • OTOBUSLE ULAŞIM:  Binanın yanında bulunan duraklarda Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ait otobüslerden "Siyah 14" numara ile yaklaşık 40 dk. içerisinde fakültenin önüne gelebilirsiniz.  06:15 ile 20:30 arasında her 15 dk da bir sıklıkla seferler vardır. Sefer saatleri için tıklayınız.
  • TRAMVAYLA ULAŞIM: Otogar binasının hemen çıkısında bulunan "Otogar - Osmangazi Üniversitesi" yazan tramvaya binerek kampüsün girişine yaklaşık 40 dakikada gelebilirsiniz.05:20 ile  23:45 saatlari arasında her 15 dk da bir sıklıkla seferler vardır. Sefer saatleri için tıklayınız.

 

2- Tren Garından Kampüse Ulaşım

  • OTOBÜSLE ULAŞIM: Tren garının önündeki duraktan "Siyah 54" numaralı Eskişehir Büyükşehir Belediyesine otobüsle yaklaşık 30 dk da fakülteye ulaşabilirsiniz.06:15 ile 20:30 arasında her 15 dk da bir sıklıkla seferler vardır. Sefer saatleri için tıklayınız.
  • TRAMVAYLA ULAŞIM: Tren garından yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan "ESPARK" tramvay durağından "SSK-OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ" yazan tramyava binerek kampüsün girişine yaklaşık 30 dk da ulaşabilirsiniz. 06:14 ile 23:50 saaleri arasında 12 dakika bir sıklıkla seferler vardır. Sefer saatleri için tıklayınız.

 

3- Otomobille Ulaşım 

  •  İlahiyat fakültesi ESOGU Meşelik Kampüsündedir. Eskişehir çevre yolunda ilerlerken Kütahya sapağına girdiğiniz zaman "Eskişehir Osmangazi Üniversitesi" yönlendirmelerini göreceksiniz. Konum aşağıda belirtilmiştir. 

 

Adres: Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı T.C. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü İlahiyat Fakültesi Odunpazarı / ESKİŞEHİR PK:26480